Muži padli proti Black Angels po nájezdech, v sobotu v Kunraticích hostí Kobylisy. Úspěšný víkend mají za sebou dorostenci!

Muži se minulou neděli utkali s týmem Black Angels, ještě minutu před koncem vedli, nakonec ale podlehli po nájezdech.

Uplnynulý víkend

Národní liga - skupina západ - 5. kolo

Black Angels - Wizards 6:5 pn

Dramatické utkání nabídlo vyrovnaný průběh. Hned na začátku jsme se prosadili my gólem Sebastiana Maxy z bezprostřední blízkosti. Soupeř vyrovnal po chybě třetí formace, do konce první třetiny ale Jan Šobotník střelou od půlky opět strhl vedení na naši stranu. Druhá třetina patřila soupeři, kdy nejprve po brejku vyrovnal a následně po naší chybě v rozehrávce zápas otočil. Třetí třetina začala smolným vlastním gólem Petra Kroba na 4:2. Následující minuty ale patřily nám, nejprve Dan Maxa Snížil, následně po pohledné kombinaci celé první formace Vojta Göpfert vyrovnal a svým druhým gólem v zápase nás poslal do vedení Jan Šobotník. Už se zdálo, že by nám vedení mohlo vydržet, soupeř ale minutu před koncem v power play vyrovnal. Prodloužení i přes pár našich šancí nerozhodlo a v nájezdech byl šikovnější soupeř.

Výsledky mládežnických kategorií‼️

Dorostenci

Wizards Unite - @skmetakflorbal 5:4pn
Wizards Unite - @ba.floorball 3:7

Mladší dorostenci v rámci spolupráce Unite pod hlavičkou Wizards vybojovali druhé nájezdové vítězství v sezóně, následně ale na zkušenější kluky z Black Angels nestačili, výkony ale předvedli povedené a na každém turnaji je na nich vidět zlepšení!

Butchis Unite - @florbalturnov 9:3
Butchis Unite - @fbc_ddm_decin 4:1

Elitní dorostenci, kteří letos nastupují pod hlavičkou Butchisu stále nepoznali hořkost porážky, v prvním utkání nejprve vysoko přehráli silný Turnov. Následně se ale natrápili s Děčínem, jehož obranný val dokázali prolomit až ve třetí třetině!

Wizards B Unite - @ba.floorball B 3:2pn
Wizards B Unite - @orkaflorbal B 4:1

Také dorosreneckému béčku se víkend vydařil a ve dvou vyrovnaných zápasech dokázalo získat 5 bodů.

Starší žákyně
Wizards - @florbal_klatovy 1:6
Wizards - @praguetigers 2:0
Wizards - @pantherspraha 8:3

Starší žákyně vstoupily do turnaje porážkou, pak už ale přidávaly jen vítězství. Ve druhém koši jim však i shodou výsledků ostatních týmů tentokrát patří až 5. místo.

Mladší žáci A

Mlži na domácím turnaji připsali dvě výhry a dvě remízy a obsadili 2. místo ve 3. koši!

Mladší žáci B

I přes zlepšený výkon se mlžům B tentokrát výsledkově nezadařilo a v prvním koši přeboru skončili pátí, což znamená, že příště je čeká koš druhý!

Přípravka

Poprvé letos nastoupili do boje naši nejmenší a vedli si náramně, tři týmy dohromady zaznamenaly sedm výher, jednu remízu a jen čtyři porážky, jen tak dál!

Muži C

Wizards C - Sparta C 9:6
Wizards C - Ovocné Báze 12:6

Zapomenout nesmíme ani na mužské Céčko, které do své ligy vstoupilo přesvědčivě dvěma výhrami!

Co nás čeká dál?!

Muži se v sobotu představí v Kunraticích‼️

Přijďte nás podpořit v důležitém derby proti @florbalkobylisy! Podaří se nám zvítězit a bodově se na Kobylisy dotáhnout? Nebo se bude radovat soupeř? To se dozvíte už v sobotu večer v Kunraticích!

Dorostenky budou hájit vedení ve 2. lize proti @fbc_pitbulls_kolin a @fbc_zraloci_pribram.

Ve druhém koši budou o napravení nepřesvědčivých výsledků z minulého turnaje bojovat starší žáci A. V rámci spolupráce Unite nastoupí někteří z našich stržů také v 5. koši v týmu Butchisu. Starší žáci B budou obhajovat prvenství v 1. koši přeboru!

Představí se i čtyři týmy elévů. Po postupu do druhého koše budou o ten nejvyšší bojovat White. Ve třetím koši se představí Orange. Black budou hrát v 5. koši a Grey se pokusí postoupit z devátého!

Své bodové konto, které čítá zatím tři body ze čtyř zápasů, se v neděli v Mladé Boleslavi pokusí rozšířit také ženy!

Pro nejnovější informace nás sledujte na Instagramu a Flickru!

Držte nám palce ať už na florbale či mimo něj!