Muži doma porazili Písek v prodloužení a v neděli se ve Kbelích utkají s Black Angels! Jaký je program na následující víkend?

Uplynulý týden

Muži otočili zápas s Pískem a vybojovali dva body‼️

Wizards - FBC Písek 6:5pp

Muži zvládli vypjatý zápas proti @floorballclubpisek, ve kterém většinu času tahali za kratší konec a připisují důležité dva body do vyrovnané tabulky Národní ligy! V prodloužení tři na tři rozhodl parádní trefou Dan Maxa!

Junioři v baráži nestačili na @fbchradeckralove a čeká je 1. liga‼️

Wizards - Hradec Králové 3:4
Hradec Králové - Wizards 8:4

V prvním zápase kluci po polovině zápasu vedli a vypadalo to, že si do odvety budují slušný náskok, pak ale soupeř skóre otočil a bylo jasné, že k postupu bude potřeba vyhrát v Hradci o dvě branky. Také na půdě soupeře se hrálo vyrovnané utkání, ještě v 50. minutě to bylo 3:3, pak ale soupeř skóroval a bylo potřeba začít hrát vabank. To bohužel nevyšlo a z postupu mezi 12 nelepších týmů ČR se tak může radovat soupeř. Wizardy čeká druhá nejvyšší 1. liga juniorů. I z ní se ale dá odrazit k výborné sezóně!

Ženy
@skvflorbal - Wizards 9:3
Wizards - @start98_florbal 5:4

Ženy nejprve nestačily na rezervu Vinohrad, pak už ale přišlo první vítězství v sezóně, když ve vyrovnaném zápase dvěma góly ve třetí třetině otočily zápas se Startem 98 a zvítězily 5:4!

Dorostenky
@start98_florbal - Wizards 2:1pn
Wizards - @skvflorbal 7:0

Dorostenky nejprve v defenzivně laděném utkání podlehly rezervě Startu 98, následně si ale spravily chuť a vysoko porazily Vinohrady. S deseti body po čtyřech zápasech vévodí tabulce 2. ligy dorostenek!

Starší žáci
Wizards A Unite
Wizards - @skvflorbal 0:8
Wizards - @ba.floorball 3:1
Wizards - @olymp_florbal 1:8

Výkony jako noc, den a noc předvedli na svém turnaji starší žáci. Nejprve dostali doslova výprask od Vinohrad, následně po úplně jiném výkonu porazili Black Angels 3:1, potom ale vůbec nestačili na Olymp, kterému podlehli 1:8. Důležité pro ně nyní bude zapracovat na stabilitě výkonů a soustředěnosti ve všech zápasech!

Butchis Unite

Butchis Unite - @pantherspraha 12:3
Butchis Unite - @fbsbohemians 2:4
Butchis Unite - @slaviaflorbal_official 4:5

Ve velmi omezeném počtu 8+1, z nichž rovnou 4 byli mladší žáci se vydali na svůj turnaj starší žáci pod hlavičkou BuTchisu. Bojovali statečně a nakonec jim to stačilo na jednu vysokou výhru a dvě těsné prohry!

Wizards B Unite

Wizards B - @florbaltraverza 4:2
Wizards B - @florbalneratovice 4:2
Wizards B - @ba.floorball 2:1

Suverénní jízdu prvním košem přeboru předvedli strži B s pomocí třech mlžů, když ho po třech vítězstvích ovládli. Radost jim může dělat fakt, že oplatili porážku z minulého turnaje týmu Black Angels B.

Elévové
Čtyři týmy elévů s označením white, grey, orange a black se dostaly do hry o víkendu letos poprvé! White po čtyřech výhrách ovládli 3. koš a zapisují postup do druhého. Black jedna výhra stačila ke čtvrtému místu a udržení 5. koše. Pro orange čtyři prohry ve druhém koši znamenají sestup do třetího. Grey potom tři výhry a prohra stačily na třetí místo v 9. koši!

Co nás čeká dál

Muže v neděli čeká 5. kolo Národní ligy‼️

Ve Kbelích se od 19:00 utkají s domácími @ba.floorball a budou chtít navázat na vítězný zápas proti Písku. Přijďte nás v malém derby proti rivalovi z Prahy podpořit!

Ve hře budou i tři týmy dorostenců v rámci spolupráce Unite. Wizards A vyrazí v sobotu do Plzně. Butchis budou rovněž v sobotu hájit sezónní neporazitelnost v Radotíně a Wizards B čekají v neděli zápasy v Kostelci nad Černými lesy!

Dva domácí turnaje v Kunraticích čekají mladší žáky. V sobotu se představí áčko v neděli potom béčko! Starší žákyně vyrazí do Rudné, kde postupně vyzvou @florbal_klatovy a @praguetigers! Sezónu rozjíždějí také tři týmy přípravky a premiéra čeká i muže C!

Pro nejnovější informace nás sledujte na Instagramu a Flickru!